Wybrane Realizacje

Wmiksuj się

Na siedmiu stanowiskach każdy może sam zmierzyć się ze zjawiskiem dźwięku.

Centrum mądrej zabawy w Warszawie

Mieszczące się na terenie Stadionu Narodowego Centrum Mądrej Zabawy to interaktywna strefa przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat, podzielona na kilka części według kategorii wiekowych oraz tematyki. Dostarczyliśmy duże mechaniczne zabawki do czterech stref tematycznych.

Ogród Doświadczeń – Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Rozległy park edukacyjny podzielony jest na kilka tematycznych obszarów, w których przy pomocy specjalnych urządzeń poprzez samodzielne wykonywanie doświadczeń można poznawać prawa fizyki. Na ekspozycję udostępnioną w Ogrodzie Doświadczeń wykonaliśmy 58 interaktywnych eksponatów i urządzeń z zakresu mechaniki, akustyki, hydrostatyki i optyki.

Statek piracki

Statek Piracki to ekspozycja dedykowana dzieciom w wieku od 5 roku życia. Na pokładzie statku i w jego bezpośrednim sąsiedztwie rozmieszczonych jest 14 różnych punktów zabawy pod tematycznymi nazwami takimi jak Mostek kapitański, Korytarz pokładowy, Grające rury, Korbki i paski, Wzorki z kolorowych piłek, Zdjęcia, Stanowisko nawigatora, Dzwonki, Bandera na maszt, Siłownia pokładowa, Telefon akustyczny, Zakręcona zabawa, Wbij kołek, List w butelce.

Wystawa "O Obrotach" – Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu

Stała wystawa O obrotach w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu poświęcona jest ruchowi obrotowemu i jego praktycznym zastosowaniom. Na potrzeby wystawy wykonaliśmy duże interaktywne eksponaty z zakresu mechaniki prezentujące działanie różnego rodzaju kół zębatych i przekładni, pasów transmisyjnych, podnośników i zapadek.

Park Fizyki w Nowej Soli

Edukacyjny Park Fizyki w Nowej Soli jest największym tego typu miejscem w regionie. W skład wystawy wchodzi między innymi 46 dostarczonych przez nas interaktywnych eksponatów z zakresu mechaniki, akustyki, hydrostatyki i optyki umożliwiających samodzielne przeprowadzanie eksperymentów i doświadczeń.