O nas

CNG System to firma projektująca i produkująca interaktywne urządzenia. Naszą misją jest wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia do popularyzowania nauki i tworzenia edukacyjnych zabawek. Projektujemy i budujemy interaktywne eksponaty na potrzeby edukacyjnych parków i wystaw oraz centrów zabaw. Nasze eksponaty umożliwiają naukę przez zabawę dzięki przełożeniu teoretycznej wiedzy o zjawiskach fizycznych na proste, praktyczne, samodzielnie wykonywane doświadczenia.

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiodącym producentem sprężarek i stacji sprężania gazu. Działamy w wielu branżach, ze szczególnym uwzględnieniem techniki wysokich ciśnień, gazownictwa, elektroniki, spawania metali i prób ciśnieniowych. Budujemy i serwisujemy małe i duże urządzenia techniczne oraz stacje sprężania CNG.

 

Tym, co nas wyróżnia, jest dostępność urządzeń w dwóch opcjach: bardzo trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne oraz dostosowanych do pomieszczeń. Dbamy o naszych klientów, przyglądamy się eksploatacji naszych urządzeń i modernizujemy je na bieżąco. Na życzenie klienta modernizujemy również urządzenia wykonane przez inne firmy.

 

Proces Tworzenia